W weekend utrudnienia na Nadodrzu. Tramwaje ominą pl. Powstańców Wielkopolskich
W najbliższy weekend, 15–16 listopada, MPK Wrocław zaplanowało prace związane z wymianą zwrotnicy na pl. Powstańców Wielkopolskich. W związku z robotami linie tramwajowe 24 i 76 pojadą objazdami.
Miejski przewoźnik deklaruje, że prace w tym miejscu potrwają tylko dwa dni i, aby zminimalizować utrudnienia dla pasażerów, będą prowadzone w dni wolne od pracy. W związku z wymianą zwrotnicy tramwaje dwóch linii zostaną skierowane objazdami.
Tramwaje linii 24 jadące w kierunku Kowal będą kursować objazdem przez ulice Drobnera, Łokietka i Chrobrego.
Tramwaje linii 76 w kierunku Pilczyc pojadą objazdem przez ulice Pomorską, Dubois, Drobnera, Łokietka i Chrobrego.
– Prace przy zwrotnicy mają na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu przejazdów w tej części miasta. Po zakończeniu robót ruch tramwajowy na pl. Powstańców Wielkopolskich wróci do dotychczasowej organizacji – informuje MPK Wrocław.
Najpopularniejsze teraz
-
Dodatkowa rekrutacja na Politechnice Wrocławskiej. Są jeszcze wolne miejsca na studiach
-
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką
-
Około 400 osób na wieczornym Nightskatingu. Rolkarze przejechali ulicami Wrocławia
-
Nowe koszulki Śląska Wrocław! Cała Polska już wie, że są najładniejsze w Ekstraklasie.
-
Rock and roll pod gołym niebem. Już w sobotę Wrocławska Potańcówka na placu Wolności
-
Tauron Nowe Horyzonty. Kino za darmo na Rynku i w Leśnicy: Zobacz trailery
-
Trener Ante Simundza i Michał Szromnik przed Górnik - Śląsk
-
Już dziś świetlny przejazd na rolkach przez Wrocław
-
Co robić w weekend we Wrocławiu? Kino, sport, taniec i spacer po Parku Tysiąclecia
-
Rząd szykuje wielke zmiany w mieszkaniach. Oto szczegóły
-
Gotówka coraz mniej mile widziana? „Proszę zapłacić kartą”
-
Kaśka Sochacka, Vito Bambino i Mrozu wystąpią we Wrocławiu. Znamy program Letnich Brzmień 2026
-
Praca za granicą w wakacje. Gdzie szukać bezpiecznych ofert i ile można zarobić?
-
Nowe miejsca do sportu i rekreacji w gminie Siechnice. Powstaną boiska i bieżnia
-
Europejski turniej baseballu we Wrocławiu. Droga na Olimpiadę Los Angeles 2028
Najpopularniejsze
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką
W najbliższy weekend, 25 i 26 lipca, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice ponownie zamieni się w plenerowe kino. Tym razem pokazy odbędą się na Padoku Zielonym, gdzie będzie można bezpłatnie obejrzeć filmy „Drama” i „Wielka Warszawska”.
Około 400 osób na wieczornym Nightskatingu. Rolkarze przejechali ulicami Wrocławia
Około 400 uczestników wzięło udział w piątkowym Nightskatingu we Wrocławiu. Miłośnicy rolek, wrotek i longboardów pokonali wieczorem trasę prowadzącą przez główne ulice miasta, rozpoczynając i kończąc przejazd przy Narodowym Forum Muzyki.

