Zaginął 85-letni pan Józef z Wrocława. Schorowany senior może mieć problem z powrotem do domu [ZDJĘCIE]
Od środy we Wrocławiu trwają poszukiwania 85-letniego pana Józefa. Cierpiący m.in. na cukrzycę i demencję senior nagle oddalił się od swoich bliskich i wsiadł do jednego z wrocławskich tramwajów. Z uwagi na swoje choroby, jego bezpieczeństwo może być zagrożone.
Poszukiwany to Józef Salamon. Mężczyzna cierpi na demencję i cukrzycę, dlatego musi regularnie przyjmować leki. Senior w ubiegłą środę widziany był, jak w rejonie pl. Orląt Lwowskich siadł do tramwaju linii 22 i odjechał w kierunku Dworca Głównego PKP. Po raz ostatni mężczyzna widziany był na przystanku przy skrzyżowaniu ul. Ślężnej i Kamiennej około godziny 10:00.
Pan Józef do tej pory się nie odnalazł, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W dniu zaginięcia ubrany był w brązowy polar, granatowe spodnie oraz czarne sportowe buty. Na lewym nadgarstku miał zegarek ze skórzanym paskiem.
Poszukiwany ma 165 cm wzrostu, siwe włosy, piwne oczy oraz szczupłą budowę ciała.
Policja prosi, by wszelkie informacje na temat jego miejsca pobytu przekazywać natychmiast dyżurnemu Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna pod nr tel.: 47 871 43 80, bądź najbliższej jednostce policji.
Najpopularniejsze teraz
-
Dodatkowa rekrutacja na Politechnice Wrocławskiej. Są jeszcze wolne miejsca na studiach
-
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką
-
Około 400 osób na wieczornym Nightskatingu. Rolkarze przejechali ulicami Wrocławia
-
Nowe koszulki Śląska Wrocław! Cała Polska już wie, że są najładniejsze w Ekstraklasie.
-
Rock and roll pod gołym niebem. Już w sobotę Wrocławska Potańcówka na placu Wolności
-
Tauron Nowe Horyzonty. Kino za darmo na Rynku i w Leśnicy: Zobacz trailery
-
Trener Ante Simundza i Michał Szromnik przed Górnik - Śląsk
-
Już dziś świetlny przejazd na rolkach przez Wrocław
-
Co robić w weekend we Wrocławiu? Kino, sport, taniec i spacer po Parku Tysiąclecia
-
Rząd szykuje wielke zmiany w mieszkaniach. Oto szczegóły
-
Gotówka coraz mniej mile widziana? „Proszę zapłacić kartą”
-
Kaśka Sochacka, Vito Bambino i Mrozu wystąpią we Wrocławiu. Znamy program Letnich Brzmień 2026
-
Praca za granicą w wakacje. Gdzie szukać bezpiecznych ofert i ile można zarobić?
-
Nowe miejsca do sportu i rekreacji w gminie Siechnice. Powstaną boiska i bieżnia
-
Europejski turniej baseballu we Wrocławiu. Droga na Olimpiadę Los Angeles 2028
Najpopularniejsze
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką
W najbliższy weekend, 25 i 26 lipca, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice ponownie zamieni się w plenerowe kino. Tym razem pokazy odbędą się na Padoku Zielonym, gdzie będzie można bezpłatnie obejrzeć filmy „Drama” i „Wielka Warszawska”.
Około 400 osób na wieczornym Nightskatingu. Rolkarze przejechali ulicami Wrocławia
Około 400 uczestników wzięło udział w piątkowym Nightskatingu we Wrocławiu. Miłośnicy rolek, wrotek i longboardów pokonali wieczorem trasę prowadzącą przez główne ulice miasta, rozpoczynając i kończąc przejazd przy Narodowym Forum Muzyki.

