Wrocław: Awantura w bloku na Gaju. 35-latek chciał wyskoczyć przez okno [ZDJĘCIA]
Wrocławscy policjanci zostali wezwani do jednego z bloków wielorodzinnych na wrocławskim Gaju, w związku z dewastacją klatki schodowej. Agresywny mężczyzna wyrywał z puszek przewody elektryczne, kable od internetu i demolował kamery monitoringu. Gdy na miejsce przyjechała policja, próbował uciec przez okno.
– Zadysponowani na miejsce policjanci referatu wywiadowczego pojechali niezwłocznie pod wskazany adres. Po przybyciu funkcjonariusze ustalili okoliczności, w jakich doszło do dewastacji okablowania i kto jest jej sprawcą. Policjanci udali się do mieszkania, w którym miał przebywać 35-latek, lecz pomimo dobiegających z wnętrza głosów, nikt nie otwierał im drzwi – relacjonuje sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
ZOBACZ, JAKICH SZKÓD NAROBIŁ ZATRZYMANY MĘŻCZYZNA:
Okazało się, że w mieszkaniu oprócz sprawcy awantury na klatce schodowej znajdowała się jeszcze 22-letnia kobieta. Gdy policjanci pukali do ich mieszkania, para próbowała uciec przez okno, jednak mimo tego została zatrzymana.
– Zarówno świadkowie jak i nagranie z monitoringu jednoznacznie wskazało na 35-letniego sąsiada jako sprawcę zniszczeń, które oszacowano wstępnie na kilka tysięcy złotych – zaznacza policjant.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty w związku z popełnionym czynem i został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące. Docelowo grozić mu może kara nawet 8 lat więzienia.
Najpopularniejsze teraz
-
Nowe zasady parkowania przy Magnolii. Jak zmienił się parking? [ZOBACZ ZDJĘCIA]
-
Śląsk Wrocław planuje wzmocnić kadrę przynajmniej trzema zawodnikami. Znamy pierwsze nazwisko, które jest wiązane z klubem. To środkowy pomocnik
-
Woda jako źródło życia: MPWiK i Strażacy razem na rzecz mieszkańców!
-
Citroën C5 Aircross – komfortowy SUV już od 999 zł netto miesięcznie z ochroną Citroën We Care do 8 lat – sprawdź aktualne promocje w salonie Citroen MM Cars, Wrocław al. Karkonoska 50
-
Błaszczykowski, Boruc, Piszczek i Mila kontra Del Piero, Rivaldo, Quaresma i Szewczenko. Już jutro wielki mecz legend na Tarczyński Arena [Jak dojechać]
-
Polska - Reszta Świata na Tarczyński Arena. Błaszczykowski, Mila, Piszczek Boruc vs. Del Piero, Rivaldo. Zobacz zdjęcia, Polacy nie dali szans rywalom.
-
Płatny Facebook, Instagram i WhatsApp? Meta zaczyna gotowanie żaby
-
Poznaj najpiękniejsze trasy kolejowe regionu. Wraca Dolnośląski Bilet Weekendowy
-
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach
-
Najlepsze technika we Wrocławiu. Które technikum wybrać? [LISTA, RANKING 2022]
-
Sprawdź, dokąd polecą Wrocławianie na długi weekend czerwcowy
-
Miasto wyremontuje ulicę Zaporoską
-
Płatne parkowanie pod Magnolią. Znamy nowe zasady!
-
Niedziela handlowa przed Wielkanocą. Jak w tą niedzielę otwarte są centra handlowe we Wrocławiu? [27.04.2025]
-
Rusza nabór wniosków na lokalne inicjatywy mieszkańców Dolnego Śląska
Najpopularniejsze
Nowe zasady parkowania przy Magnolii. Jak zmienił się parking? [ZOBACZ ZDJĘCIA]
Od 1 czerwca weszły w życie nowe zasady dotyczące korzystania z parkingu przy centrum handlowym Magnolia. To odpowiedź na powracające skargi klientów, którzy przyjeżdżając na zakupy, często musieli długo krążyć po parkingu w poszukiwaniu wolnego miejsca
Śląsk Wrocław planuje wzmocnić kadrę przynajmniej trzema zawodnikami. Znamy pierwsze nazwisko, które jest wiązane z klubem. To środkowy pomocnik
Pomimo tego, że trener Śląska Wrocław zapewniał na konferencji, że teraz przez drużyną przede wszystkim odpoczynek, trudno przypuszczać, że sztab szkoleniowy spoczął na laurach. Ante Šimundža zapowiada, że do kadry powinno dołączyć przynajmniej trzech piłkarzy, a możliwe, że będzie ich o jednego lub dwóch więcej.
Woda jako źródło życia: MPWiK i Strażacy razem na rzecz mieszkańców!
Wrocławskie MPWiK łączy siły ze Strażakami. Komenda Miejska PSP we Wrocławiu została właśnie ambasadorem kampanii #PijKranówkę. Działanie to wpisuje się też w miejski program „Bezpieczny Wrocław”, którego celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.


